Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem W7 notebook internet

ahoj koupil jsem si nový notebook hp 620 a nejde mi tam internet, po diagnostikování problému mi to napsalo ze připojení memá platnou konfiguraci ip, jinak internet mám adsl o2, když připojím jiný notebook s vistama tak vše jede v pohodě, hrál jsem si s tím celé odpoledne ale nepodařilo se mi to zprovoznit

Tak se podívej do toho kde to jde ve vlastnostech připojení > vlastnosti > protokol IP verze 4 (TCP/IPv4) co tam máš nastaveno za IP, nebo jestli se nepřiděluje automaticky a pak se podívej, jestli to máš i tam, kde to nefunguje.
Samozřejmě může to být i spousta dalších věcí, počínaje povolením fyzické adresy síťové karty providerem.

[http://pc.poradna.net/file/view/5368-dhcp-gif]

internet mám adsl o2, když připojím jiný notebook s vistama tak vše jede v pohodě

něco mi říká že dodávají adsl wifi router, je to tak?
ten má default povolen dhcp, čili v nastavení tcp/ip nic nevyplňuješ, necháš tam automatické získání adresy, a funguješ.
u toho jejich routeru se jen podíváš kam to cpeš: pro internet mívají vyhrazené jen 2-3 lan konektory, zbytek bývá konfigurován pro iptv.

přesný typ ze štítku zespodu jsi mohl opsat, no budiž.
ale to že víš že tam jsou konektory na net a na tv znamená, že to máš zapojené správně.

koupil jsem si nový notebook hp 620

ten se tuším prodával bez systému. pokud jsi ho instaloval sám, nainstaloval jsi nejdřív driver chipsetu? ve správci zařízení není u ničeho žlutý otazník?

můžeš sem přes flashku zkopírovat výpis tvého nastavení sítě - z toho nefunkčního ntb?
start - spustit - cmd.exe [enter]:

ipconfig -all > ip.txt
notepad ip.txt