Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr skříně

Zdravím.

Již druhý den hledám novou skřín a projíždím CZC a alzu. Potřeboval bych nějakou prostornou a dobře větranou.

Zde je pár mých nápadů

- http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=6780 6
- http://www.alza.cz/coolermaster-dominator-cm-690-i i-cerna-d153938.htm
- cm-storm-scout-d120489.htm
- http://www.alza.cz/thermaltake-element-g-d140748.h tm
- http://www.alza.cz/pocitacova-skrin-thermaltake-vj 2000bns-m5-d107827.htm

CENA: Max 2500 (semtam stovka navic nikoho nezabije) :-)
Co myslíte? Která je z nich nejlepší na chlazení a kvalitativně. Popřípadě jiná by byla lepší?.

Předem mnohokrát děkuji za rady:-).

No kdyby ses vykašlal na CF nebo montáž dalšího přímotopu typu 4890 tak nemusíš kupovat ani bednu.Tyhle grafiky to mají za sebou a měl bys tu svoji prodat a nahradit novou moderní /co výkonově ty dvě 4870 strčí do kapsy a nemusíš se drbat s crossfire a shánět silnější zdroj/.

Ta vrtule na boku je pro teenagery. Blbé je že když se ten větřák pokazí tak druhý asi neseženeš. Navíc je to poměrně hlučné a často to začne házet.Kazí to proud vzduchu uvnitř. Většinou je navíc zbytečná.

edit: pro mě je dobrá case se zdrojem nahoře a pod zdrojem 12cm bentilátor s nějak inteligentními děrami typu včelí plástev nebo mřížka.Plastový okno nepotřebuju, kolotoč efgeklty taky ne. Ventilátor nahoře bych nechtěl abych do pc nic nevylil. Jsem ale dost konzervativní. Kolik tam bude disků ?

No, tak děkuji moc za informace. Vydím to, že vyberu nějaký podle Tebe.

Jinak, to s tím CF je podlemě taky blbost (sestava je kamaráda). On chce do toho 750w zdroj a bude tam Phenom X4 965 nebo nějaký ten X6. Říkám mu pořád, že 750w není třeba. Co myslíš Ty? + To vidí budto na CF HD48xx a nebo 4870+4870X2. Jakje na tom výkonově třeba 4870+4870X2 ? Slyšel jsem, že je to silnější, než stávající Hi-end karty. Ovšem spotřeba a teplo je někde uplně jinde tak nevím, jestli to má cenu. Navíc to, že to nemá DX11 je taky minus.. Pro tento CF už asi 750w bude třeba, ale pro nějakou HD6850 + Phenom X4 nevim jestli je třeba 750w.

Já bych fakt neskládal dvě /resp 4870x2=tři zastaralé karty na sebe.Tu 4850 jsem taky měl ale podle mě je lepší kartu prodat a koupit novou.Proto sem taky 4850 prodal a šel do GF260 posléze do GF460. Grafiky jdou rychle dopředu a tohle je už o generaci /možná generaci a půl když budu počítat R5xxx a R6xxx za půl generace/ stará karta. Nechtěl bych to už jen lvůli spotřebě, teplotám as hluku.Vždyť ty karty oslaví třetí rok. A dát do pc kartu se spotřebou 160w a přihodit 4870X2 která žere až 310w ? Fuj:-) Dyť ta 4870+4870x2 mají jen v 2d spotřebu 130w.

Jestli ta 4870 má jen 512mb je to stejně blbost.

Mě 520w zdroj corsair utáhne Ci7 860@3800mhz, 8gb ram,3x disk a tu GF460 v pohodě. 750W by měl stačit.