Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová sestava

Dobrý den, zde na poradně jsem se radil ohledně sekání GTA IV, bylo mi řečeno že mám velice slabou herní sestavu.. sestava mi zvládá Dead Space 2 (na medium) a Two Worlds 2 (na max) detaily, takže si nemyslím že by měla jít do kytek..

(Operační systém: Windows 7 Ultimate 32-bit
Procesor: Intel Pentium 4 CPU 2.80 GHz
Operační paměť: 2x 1GB (2 GB)
Grafická karta: ATI Radeon HD 3800 series)

Ale přesto, bych se chtěl poradit co by bylo nejmoudřejší pořídit jako první a jestli by jste mi mohli doporučit i nějaké výrobky cenové výhodné (ve svém věku 15ti let se finance těžko shánějí..)

Děkuji

Ano, desku, procesor a paměti potřebuješ nový, protože už je to všechno o několik generací dál. Pokud schrastíš nějakých 6 - 7 tisíc, tak tyto 3 věci za to pořídíš. Grafiku už máš, i když to není žádná sláva, ale chvilku bys na ní přežil. Harddisk máš taky, takže víc nepotřebuješ. No ještě záleží na tom, jakej máš zdroj, ale to je otázka asi 9 stovek.

Zdroj mám v pohodě, byl asi před 2 rokama vyměňován.. Ok, pokusím se to naskrblit.. Grafická karta mi přijde v pohodě, zvládá toho dost :)

Jo na GTA IV jsem se vyprdnul, ale i přesto.. Pochybuju že by se grafika her snižovala.. právě naopak, tak chci mít zaděláno na další propařené večery :)