Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Reklamy - stále se mi samy načítají

Dobrý den. Mám takový menší problém. Pravidelně každou hodinu se mi sama od sebe načte reklama (např. na divoke kmeny, mate novou zpravu, vaše ip byla vybrána, atd.) Ani by mě to tak neobtěžovalo, ale bohužel mi to shazuje různé aplikace a pochvilce to už trochu leze na mozek. Antivir nic nenajde, tak už jsem opravdu bezradný. Prosím vás o radu co stím. Děkuji vám za odpověď.
Změna předmětu, původně: Reklamy (LaKr) (Kráťa)

Projel jsem to Malwarebytes' a našlo mi to takového bordelu, že tomu ani nechci věřit. Děkuji vám všem za pomoc. Konečně je po problému. Ještě jednou vám všem moc děuji už jen za to, že jste toto téma otevřeli a napsali mi. MOC DĚKUJI