Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chlazeni PC

Dobry den,
nedavno jsem koupil nove pc a mam problemy s dostatecnym chlazenim moje sestava je nasledujici:

850W Power
X58 UD3R
Intel i7 960
DDR3 6GB 2000 Mhz
GTX 580 OC(tovarne pretaktovano puvodni chladic)
2 TB sata3 HDD

Pri zatizeni a zavrenem casu se ventilator na grafice roztoci do nezkutecnych otacek a dela mnoho hluku a to i presto ze jsou ve skrini dodatecne zabudovane chladice 4x120mm.
Chtel bych koupit lepsi chladice s rizenymi otackami podle teploty uvnitr skrine (napr. coolermaster excalibur) ale na desce nemam dostatek slotu a tudiz nevim jak je zapojit poradite nekdo prosim?

Dekuji moc za Vase odpovedi

ze jsou ve skrini dodatecne zabudovane chladice 4x120mm

A to je možná ten problém. Jestli nemáš dodržené předozadní proudění luftu v bedně, teplo se ti tam "honí" dokolečka. Ta grafika je přesně co (výrobce)? Některé kousky skutečně v loadu řvou jak na lesy.

Grafika je od vyrobce EVGA s oznacenim "superclocked".Co se tyka chlazeni tak to je provedeny nasledovne 1x spodni sani, 2xhorni a 1xzadni odsavani, nevite jak zapojit teplotnim senzorem rizene 4 chladice? S tim hlukem je to skutecne nesnesitelny to mas pravdu je to jak vysavac kdyz mam case otevreny tak je pekne zticha moje stara GTX260 tolik nervala a to se dokazala taky pekne rozpalit

Arctic-Cooling Arctic F12 PWM
Nové ventilátory řady Arctic F PWM vynikají nízkou hlučností a vysokým výkonem. Nabízí nejen regulaci pomocí PWM pulzů, ale také systém PST. Tento systém umožňuje připojit na jeden ventilátor Arctic F Pro PWM až pět dalších ventilátorů, které budou regulovány jako jeden.