Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem projektor, bryle a grafika ATI (pomoc s 3d)

dobry den chtel bych se zeptat jestli nekdo nema zkusenosti ohledne nastaveni 3d. nasel sem zpousty navodu na nvidii ale s ATI nic.

mam: 3d dlp bryle ACER
grafickou kartu ATI radeon 5700
3d dlp projektor ACER x110

nasel by se nekdo kdo by dokazal zprovoznit tyto komponenty aby slo 3d zobrazeni? zkousel sem plno programum, hromadu nastaveni a stale bez vysledku. nekde delam chybu ale nevim kde. dekuji za odpovedi LUKAS V.

pokial má grafická karta aktívne 3D stereo v hardwari,nastavenie je prakticky totožné s nvidiou,pokial grafická karta nedisponuje aktívnym 3D stereom,tak sa to funkčne spojiť asi nepodarí,u ati sú tieto funkcie štandartom viac-menej len pri poloprofi/profi kartách a la fireGL/fireMV/firePRO,herné ati karty obvykle majú tieto veci nezapojené na grafických čipoch a osobne poznám len výrobky od Diamond Multimedia , Visiontek,Gefica,ktoré majú prípojky na 3D brýle,ovšem k nám sa karty od týchto výrobcov bežne nedovážajú