Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Orezani rozmeru videa

Zdravim, natocil jsem video z plochy, ale pri nataceni jsem zapomel schovat spodni listu s tlc. start, takze ted hledam program na orezani, neco jako Format Factory, ten ma funkci Orezat, dokonce lze cervenym ctvereckem oznacit oblast, ktera by mela zustat, bohuzel tato funkce z nejakeho duvodu nefunguje.
Neznate nejakou podobnou aplikaci, ktera umi orezat video urcenim mista pro orezani?

těch je:

avidemux
načíst video
video: vyber si kodek, kterým budeš kódovat (třeba xvid)
filtry/ transformace/crop - tam si to nastav, dej ok a zavřít

audio: dej copy nebo mp3

kontejner: vyber si svůj oblíbený, třeba avi

soubor/ uložit/ uložit video
název napiš včetně přípony: třeba video.avi