Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Virtuální PC

Dobrý den,chtěl byxch si skusit virtuální pc ale mám pár dotazů.Nainstaloval jsem Virtuálni pc přez VirtualBox.Nastavil jsem si parametry,disk atd,ale mám problém Když zapnu PC,tak mi to vyhodí hlášku že není z čeho bootovat. Co k tomu potřebují? potřebuji obraz windows xp (ty chci emulovat) ale kde je vezmu? je to zdarma,legální nebo je to warez? (pokud legálni tak prosím o odkaz) .. a jak to "emulovat"? stačí daemon tools ? a v jakém formátu bude tato věc? .iso? ..
a jde k virt. PC připojit mobil přez USB? Díky za odpovědi.

Do toho virtuálního pc musíš nainstalovat teprve nějaký "virtualizovaný" operační systém. Pokud máš v úmyslu tam provozovat windowsXp, je třeba mít licenci, jako v případě instalace na fyzický počítač.

Pokud namontuješ iso image např. přes daemon tools, tak to technicky instalovat půjde (stejně jako z fyzického cd). Nicméně furt tam bude třeba zadat licenční číslo atd.

Visty a Seven mají možnost licenční klíč nezadat a určitý čas PC vpohodě používat. Tuším, že u Win XP SP3 už to jde taky.

pro tazatele: ISO vložíte přímo do VirtualBoxu, žádný daemon tools není potřeba. Jediné úskalí je tedy sehnat instalační CD/DVD (musíte si prostě poradit sám).

Tak jsem spokojený majitel VirtualBoxu,kupodivu jsem našel winXP :)
ale teď mám problém. Chci to hlavně kvůli USB,protože na w7 mám špatné ovladače,nevíte jak připojit USB k virt.Počítači? Díky.

S tímhle jsem taky dlouho experimentovala, později jsem ale přešla na produkt VMware Player. A to z důvodu, že VirtualBoxu neumí pracovat 100% se všemi zařízeními USB. Zatímco VMware Player umí s daným zařízením pracovat(spíše virtualizovaný systém na VMware Playeru), i když hostovaný systém neumí s daným zařízením pracovat a nemá na něj ani ovladače ;-)

pridavky pro hosta jsou jenom k roztazeni plochy virtualizovaneho systemu podle velikosti okna v hostovanem systemu, takze to s tim nema co delat. jinak ti gratuluji ze ti to tak dobre funguje, to mas asi vyssi verzi nez ja, kde je to uz asi spravene. ale pokud to jsou vsechno jenom ulozny mista(hardisky, flesky, karty), tak se nedivim, ze to funguje. Zkus si tam pripojit treba tiskranu,, a pak mi dej vedet, jak ti to funguje, ju;-)

neumí to oproti VirtualBoxu prolínání různých ploch do sebe(myšleno hostovaného a virtualizovaného systému).
Jinak je to asi stejné, moc se v tom nevyznám. VMware Playeru je v angličtině. Disk z virtualizovaného systému jde připojit do hostovaného systému (což se mi velice líbí pač nemusím používat sít, disky aj., když si chci přenést data)
VirtualBoxu myslím z fleškami problém neměl, ale mobil přes kábl nevím, nemám s tím zkušenosti.

Nový problém. konkrétně mi jde o HTC SYNC,na googlu píšou že to je docela známej problém ... jenže ja kto tam je tak různě popsaný,program mám česky,na googlu to je anglicky a translator to skomolí,tak bych poprosil o nějakej výběr návodu z.
google.com HTC SYNC virtualbox
Moc díky :)