Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HD 5670 vs HD 5770

Nazdar volím mezi těmito grafikami je lepší? 5670 bych volil v gigové verzi a 5770 také v gigové verzi s obrovským pasivem kterou mi více doporučíte?? a chtěl jsem se ještě zeptat jestli je kompatibylní s asus p5b wifi-ap solo ??? díky moc

je to hlavně na herní výkon já vím deska k tomu neodpovídá příjde na ní potom procesor je pentium D 3.2 ghz myslím a 4 gb ram ddr2 zdroj má 500w skříň je raidmax tornado jeden 12mm ventilátor vzadu a dva ´klasické jeden na boku a veprědu chlazení cpu mám arctic cooling 6.4měděné trubky a měděná podstava a hliníkové žebrování a ventilátor originál je to tekutý kov hitepipe

jedná se o pentium D 3.2 ghz DUAL-CORE má dva jádra nikoliv jedno bude šlapat s tou deskou oK?? jinak upgrade pujde na celý pc takže asi zvolím hd 5770 ten s tím pasivem je o 500kč drachší než s ventilátorem ten pasiv je opravdu obří s měděnýma trubkama pojede teda 5770 s p5b wifi ap solo??

ale tvůj zdroj snů Xilence není ani 450W, je to 240W sračka. Těch 500W je doslova nacpáno do větví, ze kterých si dnešní PC jen ucucávají, zatím co na +12V větvi je s bídou 20A, což je těch 240W.

Chvíli to pojede, ale dlouhodobě bych měl strach.

P.S.: ano, je třeba koupit aspoň 1000W, ale určitě koupíš zase nějakého ťamana za 500Kč, že? ]:) (kvalitní 1000W zdroj stojí přes 3000Kč a pro ne-SLI/ne-CF sestavy naprosto postrádá smysl.)

takže rozpočet je 5000kč na zdroj desku a procák zbytek mám ok co tohle http://aukro.cz/intel-core2-quad-mb-msi-jako-nove- i1507313565.html není to špica ale lepší než mám ne? Tahle deska taky jde http://aukro.cz/asus-striker-ii-formula-nforce-780 i-sli-i1512832494.html nebo http://aukro.cz/asus-p5e3-premium-wifi-ap-n-intel- x48-i1513856929.html no prostě deska okolo 2000 zdroj okolo 1500 a procák okolo 2500 ale nevím jestli jít na amd nikdy sem ho neměl jo měl 2500+ :D . ale tyusporné amd mají malinké jádra a malí prutok nejlép bych šel zas na 775 na nějaký quad nejlépe

Jaký "průtok" na slušný procesor, IntelCore 2 Quad Q9505 Socket 775 asi nemáš chechtáky.

Takž si najdi testy a porovnej srovnatelné čtyřjádrové procesory AMD/Intel a zjistíš že jsou na tom
výkonem + - obdobně, s tím že AMD je levnější a naprosto pro tvoje použití dostatečný.

Návrh jsem Ti dal,(je naprosto dostatečný), takže se starými krámy si poraď jak umíš.

Pokud chceš Intel opatři více peněz a potom ti navrhnu sestavu na novém i 2500 procesoru.

(ten ty starožitnosti tebou uvedené převálcuje tak dvakrát)