Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nechce mi někdo nakreslit obrázek? Já nenakreslím ani prase.

Ahoj
potřeboval bych takový ilustrační obrázek. Má to být k mému překladu ovládání firewallu ZA /ten tu klidně vystavím ale na článek si nechám práva-možná napíšu svou knížku/.
Potřeboval bych něco většího na půl obrazovky, obdélník, na horní části několik nebezpečných počítačových virů a nějaký počítač zombie. Nějaký komply a ip adresy snad zplichtím a vložím na spodmní část. Viděl jsem na návrzích že tu umíte kreslit pěkně. Nechce se mi to někde vykrádat a stačí to jednoduše. Já v malování nakreslím tak nebezpečného vira že mi připomíná jablko.

Případně tomu kdo mi zkusí věnovat 10minut předem dík.
ostatne->pokec (IgorK) (anarchist) (aa)

Tanku, přiznávám, že hned jak jsem to četl, vyplodil jsem strašný obrázek,
kde místo virů byly podobizny mých "oblíbených" politiků a místo zombie PC
fotka nejmenovaného našeho předsedy vlády. Byl to tak strašný pohled, že už mi to
druhý den ani nepřipadalo legrační, smazal jsem to.