Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zmizl zvuk z DVD

Měl jsem půjčené DVD od kámoša na kterém jsme naše záběry z různých akcí a když jsem se díval na ono DVD vše bylo OK ale když jsem ho přepálil /dal kopírovat disk/ v Neru 6 tak obraz valí ale zvuk je někde pryč. Když to otevřu v Commanderu tak ve složce Video jsou soubory ale ve složce Audio jaksi neni nic. Kurňa kde se mohla stát chyba? Po vypálení vše hlásilo OK v Neru. Neví někdo co to je za jev? Dík.

S daným problémem sice konkrétně neporadím, ale složka TS_Audio je prázdná vždycky.
TS_Audio se používá u DVD-Audio disků. Takže v podstatě se nepoužívá vůbec, protože sehnat nějaký DVD-Audio disk vůbec není těžké, a přehrávačů DVD-Audio disků taky není moc.
U DVD-Video disků je vždy prázdná nebo tam není vůbec a je to tak v pořádku.