Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno "Otravná" lupa

Zdravím,
z ničeho nic se mi začala v PC (OS Win Vista) objevovat lupa - kurzorová ikona, která se objeví v místě klepnutí kurzoru a zde i zůstane, objevuje se náhle, nečekaně, v nejméně potřebný moment, znemožňuje klikání a při pohybu kolečkem se chová tak, že nescrolluje, ale zoomuje. Tj. při otáčení kolečkem na ploše - pokud se tato ikona objeví, začne zmenšovat/zvětšovat ikony na ploše, ve Wordu zoomuje dokument atd. Nevím, kde se vzala, protě z ničeho nic se objevuje, téměř jistě, když se protáčí několikrát za sebou scroll tlačítkem myši, ale i samovolně jindy. Netušíte, ajk se toho zbavit? Restart proveden několikrát, cookies v prohlížeči vymazány... a stále bez výsledku.

Je to ovladačem myši nebo windows?
díky

Tak problém vyřešen. Je to způsobeno opotřebeným, tj. vychozeným scrollovacím kolečkem, které při ur… poslední

Tak problém vyřešen. Je to způsobeno opotřebeným, tj. vychozeným scrollovacím kolečkem, které při určitém pohybu myši nebo při scrollování aktivuje středové tlačítko, společné s kolečkem, u nějž je funkčně nastavena lupa. Řešení je buďto deaktivovat funkci středového tlačítka, nebo koupit novou myš. Všem děkuji za postřehy!