Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mechanismus Spamu

Dobrý den, stále mi chodí e-maily od neznámých lidí.Výhradně v angličtině. Nevím,proč se mi tato nevyžádaná pošta nepřesunuje do oddílu Spam a viry.Můžete mi v tomto pomoci?
A čistě teoreticky - proč spam vzniká, a kde berou tito lidé moji adresu. Díky

Na prvni cast otazky tezko nekdo odpovi bez znalosti tvojeho emailoveho prostredi :-D

Spam vznika pro tvorbu zisku, ziskani nejakych osobnich udaju ci pripadne okrast uzivatele ci ho jinak poskodit (to uz ale neni fakticky spam, to uz jsou ruzne viry, phishing a jiny bordel).

Jak se dostat k tvoji adrese?
1) Nekde si ji uvedl na webu, treba na foru
2) Mel si virus v pocitaci
3) Nekdo, kdo mel tvou adresu v adresari nebo poste mel virus
4) Na nejakem nevyzadanem emailu jsi kliknul na odkaz "odhlasit ze sluzby"
.
X) atd.