Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GetURL Adobe CS4

Pokusam sa dokoncit svoj prvy baner vo flashi po ultrakratkom 1h kurze cez youtube, ale mam problem s geturl. Nasiel som niekolko navodov, ani jeden bohuzial nefunguje.
Momentalne som v stave, ze som vlozil do banera skript v tvare getURL("www.mojadomena.sk","_blank"); skript sa tvari, ze je bez chyby, ale pri pokus ho spustit uz chybu dostanem.
Skusal som aj

on (release) {
	getURL("www.mojadomena.sk");
}

Viem, ze po 1h nemoze byt zo mna flash koder, ale snad by som mohol vediet spravit klikaci baner, takze kde som spravil chybu?

Ono nie je podstatne aku chybu (viem, ze sa to ma pisat;o)), podstatne je, ze niekolko howto co som nasiel nebolo funkcnych, co ma kusok vytocilo (uz som nieco podobne zazil pri linuxovych howto), pretoze som realtivne rychlo pochopil vacsinu z flashu az na tieto zavercne ficurky,
Ale pre poriadok pri on release dostanem 1087 co je extra characters found after end of program. Kua to je tak zlozite hodit jeden blby odkaz do blbeho swf?

Tá chyba je podstatná, lebo aj keď vo fľaši nerobím, tak Google hneď poradil, že by si mohol skúsiť vymazať zátvorky (on release { ... }). Možno kecám, prípadne ma vývojari tatrabankového internet bankingu opravia. :-)

Edit: Resp. všade v príkladoch vidím button.onRelease alebo on(release), tak neviem. Flash nie je môj šálok kávy.

Dopatral som sa Migration issue: The method getURL is no longer supported. For equivalent functionality, see flash.net.URLLoader. The flash.net package also contains package-level functions navigateToURL() and sendToURL()..
To co si sem pastol otvara stranku automaticky po nacitani skriptu nie az na on Click.

Hmm, takže ten problém bude v tom on (release)... Ak to je nejaké tlačidlo, ktoré má identifikátor button, tak by malo fungovať niečo takéto.

button.addEventListener(MouseEvent.MOUSE_UP, onmouseup)
function onmouseup(event:MouseEvent):void {
  navigateToURL(new URLRequest("www.mojadomena.sk"),"_blank");
}

Sorry, že tliacham blbosti, hoci flash vôbec nepoznám. :-)