Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s notasem. sekani OS

Dobrý den,
chtěl bych Vás poprosit o radu ohledně notebooku HP ProBook 4520s..
parametry: intel core i3, 4 gb ddr3
Muj problém je v tom ze se mi os začal sekat při serfovaní po internetu.
Řešil jsem to nejdřív antivirovym programem.. Nepomohlo.
Dvakrat jsem to přeinstaloval taky nepomohlo i se zmenou os..
Takze problem musi byt v hardwaru.. Pokud mate nekdo tento nb a měl takove problemy.
Tak jestli mi poradite co s tim.
Dekuji
LS.

Teploty cpu byly okolo 70 stupnu C. Pak jsem nainstaloval ovladac na grafarnu (ati radeon 4300/4500 series)
a po restartu sli vsechny teploty dolu.. zkousel jsem to zatizit ale porad jsou nizke a uz se to nekouse..
Nejake divne..
Serfovani... facebook, youtube, skolni IS... proste klasika.
icq nepouzivam, skype taky ne..
To sekani zacalo z niceho nic. Klasicka prace na nb a pri jednom pripojeni na net to zacalo.