Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Help_reinstal

Měl jsem nainstalovaný program s databází nějakých informací. Program již není funkční- skončila trial verze. Nainstaloval jsem si program znova (starší verzi, ale full) a při instalaci databáze mi to hlásí chybu, že je datábáze starší a že ji nenainstaluje. Na jiném PC kde nikdy nebyl nainstalován proběhlo vše v pohodě. jde nějak starší verze (databáze)nainstalovat, existuje nějaký program který najde skryté soubory či registry určitého programu?

Program ma "nekde" (to zalezi, kam to program ulozi) informaci o tom, ze jsi nainstaloval trial verzi a ze doba pro zkouseni programu dobehla.
Pokud mas full verzi oficialne, kontaktuj podporu programu, tam ti poradi, co je treba udelat pro to, aby plna verze opet fungovala.

odinstalovat, pohledat v registrech ve větvích:
[HKEY_CURRENT_USER\Software\výrobce_sw\nevychovaný _sw]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\výrobce_sw\nevychovan ý_sw]
[HKEY_USERS\.DEFAULT\Software\výrobce_sw\nevychova ný_sw]
a celé větve pro "nevychovaný_sw" odebrat.
nemusí to stačit, horší softy si zapisují kamkoli jinam, větev [HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\...] je na takové záznamy jak dělaná. pak ještě zkusit vyhledávání přes f3 na jméno programu.