Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neustálé restarty notebooku

Dobrý den,
prosím pomoste mi někdo.

Megabook EX600X
Výrobce MSI
Windows XP Profesional

Operační paměť DDR 2Gb
Pevný disk 250Gb (Toshiba MK 2546GSX)
Grafická karta NVIDIA GeForce 8400M G

Ve středu se notebook zasekl, na obrazovce byly vlnovky od shora dolů, různobarevné. Nešlo nic dělat.
Vypnul jsem tlačítkem Power. Po opětovném spuštění
se opakovalo totéž. Tlačítko Power. Notebook se mi zdál poměrně zahřátý. Teplota disku 40°C, Cpu 60°C,
grafická karta 80°C (SpeedFan).Vyfoukal jsem větrák
vzduchem. Potom jsem zadal Poslední známá konfigurace a notebook začal normálně praconat.
Běžel středa odpoledne a celý čtvrtek bez nejmensího
problému. Dnes se opět zasekl. Nepíše žádnou chybu.
Po spuštění do běžného režimu je restart nebo vlnovky
na obrazovce. . V nouzovém režimu funguje bez problémů.
Asi grafická karta v háji říkají na viry.cz
Děkuji předem za pomoc.

pařit hry na ntb nejsračkovějšího výrobce není nejlepší nápad. notebůů se kvůli stísněným rozměrům špatně chladí, a výrobce nejlaciněnšího krámu nemá chlazení nejlepší ze všech. zaměstnat vysavač bylo rozumné.
v nouzovém režimu se nespouští 3d akcelerace grafiky - neexperimentoval jsi s driverama?

pokud se ten shit povede rozchodit, uvažuj o chladicí podložce.