Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem záhadný problém s reproduktory

Mám pro mě naprosto nevysvětlitelný problém s reproduktory. Když si chci zapnout nějaký film nebo písničku nehraje hudba z reproduktorů, ale když mi přijde zpráva na Skypu, tak se z reproduktorů ozve zvuk příchozí zprávy. Neví někdo, čím to je a jak to opravit?!

Nezapomeňte specifikovat konfiguraci, jako např. operační systém nebo alespoň základní hardwarovou konfiguraci, na které se problém vyskytl (např. "Mám grafickou kartu ATI Sapphire Radeon 9250 128MB"). Pokud máte problém s konkrétním programem, nezapomeňte uvést jeho přesnou verzi (např. MS Office 2000 CZ, Firefox 1.5.0.2 apod.).

Číst snad umíme..