Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomaly PC

Moj počitať bol niekedy (cca rok) rychlý.Ale teraz keď spustim PC tak musim dlho čakať kym možem spustiť niečo,nemožem viac veci naraz mať spustene lebo to začne sekať.Ale predtim som maval spustenych 2x viac aplikacii naraz a všetko šlo pohode ako keby som mal spustenu len 1.Hra ktora mi predtim načitavala par sec teraz i minutu.Čim to može byť že mi zrazu tak spomalil PC?Preplneny PC?Virusy?Alebo niečo sa stalo s precesorom alebo s grafickou?

Za prve musis mit instalovany antivirus (nebim jak je to Slovensky, mluvim lepsi Anglicky)a udelej si hl;oblovy sca.
Za druhe vlevo dole "start" jdi k all programs, Accessories ( prislusenstvi), system tools (system naradi), klik a zvol disk C psotupne rekni ano na vsechno.
Za trati jdi na stejne misto a zvol disk defragment. a disk C, zase rekni ano na vsechno.
Za ctvrte kup (jsou take nekdy zdarme) "registry cleaners"progrmy na vycisteni pocitace, systemu. nech si poradit nekym kdo to zna vs Slovenstine. Je to vitecne, kdyz mas dobry. Pouzivej vse chne 4 pravidelne.