Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zasekavani

dobry den , vsichni asi znate moje chaoticke zapisy problemu :-) snad to nebude vadit , takze uz asi 2 mesice my zacal PC divne blbnout ,nejdriv sem myslel ze to je jenom nejaky vir ale jakmile sem to projel delalo to porád asi tohle : zasekavani jako kdyz vam jede pisnicka a najednou se opakuje treba jedno slovo ( td.td.td.td.td nekdy se to odseklo , taky zacal blikat monitor ukazoval mi ze NENI ZADNY SIGNAL i kdyz PC jel a kabel byl zapojeny,blikal furt a vzdycky sem musel dat RESTART ,pak to přestalo :-( asi mi neco odchazi grafarna nebo procesor jak fakt nwm ,potrebuju poradit abych kdyztak mohl vymenit dekuji :-)

mam tam asik 6x svchost.exe ale ten procesor AMD Sempron 2800+ uz ma za sebou 6 let :-( ale ten test skusim na trojany :-) ale bojim se ze mi odchazi nejaky komponent protoze blikani monitoru grafarna :-( zasekavaani procesor :-( nebo mam málo RAM mam jenom 1024 MB a hraju WOW a tak :_(