Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pár dotazů k O&O Defrag Professional edition 8.0.1398 EN

1) Jsem neustále připojen k internetu, před defragmentací se neodpojuji. Je normální, že OO požaduje povolení přístupu do internetu? Pokud to zakážu, nelze s programem pracovat, nabídky jsou neaktivní.

Výpis z firewallu:

Směr: odchozí
Lokální strana: 0.0.0.0, port 1168
Adaptér: Nelze určit
Vzdálená strana: localhost [127.0.0.1], port 50300
Protokol: TCP

Cesta k aplikaci: c:\Program Files\OO Software\Defrag Professional\oodcnt.exe
Popis: O&O Defrag Container
Verze souboru: 8.0.0.1913
Vytvořeno: 2005/5/11, 01:29:10
Poslední změna: 2005/5/11, 01:29:10
Poslední přístup: 2006/4/21, 11:30:01

RuleId = 67109757

2) Na pozadí běží jakýsi O&O Defrag Agent (C:\WINDOWS\system32\oodag.exe). No a pokud ho zakážu, taktéž nelze s programem pracovat. K čemu slouží?

3) Jakou formu defragmetace doporučujete? Nápověda je sice hezká, ale nedokážu odvodit, která metoda je "nejlepší".

S tímto skvělým programem pracuji už přes rok a nikdy žádné problémy.
Během provozu jsem běžně připojen k internetu a přes firewall mám zakázánou komunikaci.
Používám defragmentaci podle názvů.
Záleží jenom na uživateli, jaká metoda mu vyhovuje.
K stáhnutí je i čeština pro tuto verzi.