Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunguje Avast Home 4.7

Zdravím,
nainstaloval jsem Avast Home 4.7, ale nefunguje! Když chci spustit rezidentní ochranu, tak to napíše toto: "Daný poskytovatel nebyl inicializován. Operace nemohla být dokončena."
Pokud chci spustit samotný Avast, tak to hodí tuto hlášku: "Systém nemůže otevřít zadaný soubor nebo zařízení. Avast! Splash nemůže načíst konfiguraci." Za chvíli potom to napíše: "Avast! Jednoduché rozhraní nemůže načíst nastavení."
Prosím, nevíte, co s tím?
Díky moc!!!

Ale je zajímavé, že pokud ve Vlastnosti - Kompatibilita - Režim kompatibility dám program spustit v režimu Win 98, tak to sice při spuštění programu vyhodí hlášku: "Neznámá chyba Test byl dokončen s chybou: 42000 = Neznámá chyba", ale dostanu se do jednoduchého rozhraní a tam můžu normálně operovat, ale test ani rezidentní ochrana spustit nelze.