Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje flesh ani karta

Dobrý den, nevim si rady a mám takový menší problém.
Nedávno jsem si přeinstaloval windows (xp) a od té doby mi nenaběhne fleshka ani třeba karta z fotáku.
(Strčim flesh do pc a mělo by to naběhnout nebo v tomto počítači ukázat, ale to se nestane.)
Ale třeba CDčka mi naběhnou normálně, nevim jestli na to nepotřebuji nějaký patche nebo něco.
Doufám že mi někdo poradí a nějak se to vyřeší. Díky všem za odpověd.

Ale třeba CDčka mi naběhnou normálně .. Autorun .. Brrr. Je toto ešte dnes možné vôbec ?

Tvoj problém sa typicky vyrieši oživením USB radičov, zvyčajne to zvládne ovladač chipsetu. Trapné vôbec toto písať ....