Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poskrabany LCD monitor

Dobrý deň,
mám taký malý problém, pri manipulácii s monitorom som ho jemne poškrábal. Škrabanec nie je veľý (3x2 mm), ale predsa :). Chcem sa opýtať, či nepoznáte nejaké osvedčené rady, ako by som mohol ten škrabanec zakryť. Značka monitoru Benq G2420HDB.

Vopred ďakujem.

Monitor poškrábaný nemám , ale jinak displeje telefonu běžně dávám do pořádku pomocí zubní pasty ... . stejně jako třeba zašlé plexi u nějakého rádia které opravuji . No a pro ochranu displeje monitoru / tv mám clean IT antistatic foam clener . Je to pro LCD , LED , Plasmu . Používám tu pěnu taky na čištění uh povrchu monitoru , víka tiskátny atd . Opravdu to trochu ten prach odpuzuje a na mikro škrábance splynou . Je to sprej 400ml a koupil jsem ho v pc obchodě za cca 105 kč. http://www.pekro.cz/clean-it-antistaticka-cistici- pena-na-obrazovky-400ml-P67965/?gclid=COSC3--DzckC FQ_gGwodtrMO4Q