Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Taktovani procesoru

Custe, pls poradte, jak se da taktovat procesor v biosu, verze naka v02,59 (myslim a rok 1985-2005) pls poradte... hledal sem vsude a nikde sem to tam nenasel ;( (jestli to tam vubec je xDD) PROSIM PORADTE, dekuju predem ;)

Ja nvidia chipset nemam (a zo zasady si taky crep ani do bytu nedovleciem), ale snad ti to jasne pise ze co mas robit. Nepise to nahodou ze to nastavenie bude platit len do nasledujuceho restartu?
A nemysli si ze to mozes nataktovat na akukolvek hodnotu, CPU maju aj svoje hranice a ked to prezenies tak to mozno hodi nazad na default (mozno, ja neviem co ta utilita robi).
Ked to nevie utilita robit trvalo a ked nemas nic v BIOSe tak na taktovanie na tej doske proste mozes zabudnut.