Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung DVD - 1800p9 - zamrzání, chybný kodek

Zdravím Vás čtenáři,

Mám zakoupený DVD přehrávač Samsung DVD - 1800p9.
Mám sním hned několik problémů:

1) Přehrávač se někdy rozhodne, že bude stávkovat a proto zamrzne, pomůže až vytáhnutí kabelu ze zásuvky. (Při reklamaci neshledali žádnout vadu. V nejmenované prodejně mě pouze "ochotný" prodavač poradil ať vypnu synchronizaci mezi DVD a TV - AnyNet+. Tohle chvíli funguvalo ale za nedlouho se DVD setkalo s problémem č.2)

2) Při vložení USB a následné spuštění souboru podporovaného formátu AVI se u některých ukáže Error: "Nepodporovaný kodek". Když spustím tento soubor který nelze přehrát a následně soubor kodekem podporovaným, DVD zamrzne a je nutno vytáhnout ze zásuvky.

Máte-li někdo nějaké řešení, napište prosím do komentáře.

Napřed napiš přesně model, takhle nejde nic najít.
To se můžeš snažit na Živě, JNP atd...
Až najdeš přesný model, tak si stáhni ze Samsungu
nový firmware, pokud je vydán. Nic jiného v servisu neudělají.