Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava

Dobrý den, někde v poradně jsem našel odkaz na jedno PC a poupravil jsem ho - odkaz zde. Je vše v pořádku a je to kompatibilní? Rád bych počítač použil především na hraní nejnovějších her s vysokou grafikou a kvalitou.

1. zbytečné šetijádro (ne hry lépe čtyřjádro výše taktované)
2. 8GB pamětí nevyužiješ
3. grafická karta je slabá
4. monitor nemá Digitální video vstup a navíc 22" s rozlišením 1920 x 1080 je hrozná "jitrnice"

Myslím, že pro běžné použití není mezi dnešními monitory nějaký závratný rozdíl. Ber ale monitor, co má i jiné možnosti zapojení, než jen D-Sub- tedy alespoň DVI.
Pokud jdeš po ceně- monitor s LED podsvícením a DVI: http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 7X23B23CXJS - pozor, dodává se s obyčejným VGA kabelem, takže objednej i DVI kabel
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 7O0000002AD

Čím menší úhlopříčka a vyšší rozlišení, tím menší budeš mít písmo. Na 22" je FullHD rozlišení zbytečně moc, buď si kup 24" FullHD, nebo 22" 1680x1050. Ve hrách to stejně nepoznáš, akorát při nižším rozlišení ti grafická karta podá o drobet vyšší výkon.

Myslím si, že s menším písmem bych neměl problém, protože já plné rozlišení zapínám jen ve hrách, normálně při práci a prohlížení internetu mám 1024x768 (vlevo a vpravo mám černo). Nevím, jak to udělat s tou RAMkou, ptal jsem se několika lidí, a ti říkají, že to dost ovlivňuje rychlost počítače. Jaký bude rozdíl, když si koupím 4GB nebo 8GB?

Budeš stříhat video ...... ?
Pokud ne tak žádnou 8GB paměť nepotřebuješ protože jí nevyužiješ.
Několik lidí říká blbost, jelikož jsou zblbnutý nabídkami z reklam všelijakých prodejců.
A navíc to zrychlí akorát tak prd. Systém zrychlí to že že v "pořádku" "nezaprasený" spuštěnými zbytečnými kravinami.
(nehledě na to že přidat se dají vždy)
Jsou to tvoje peníz a tvoje rozhodnutí.

tak to je husty.

tuhle moznost s cernyma okrajema po stranach (obraz se neroztahne pres celou obrazovku) tam davaji vyrobci kvuli starsim hram, kde to zmenit na sirokouhly zobrazeni nejde, urcite nikdo nepocita s tim, ze to tak budes mit nativne ve windows, akorat si nicis monitor, az budes mit na LCD dva pruhy trvale, tak si za to budes moct sam.