Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatné sloučení oddílů disku - poškozená data

Zdravím.

Chtěl jsem si spojit dva oddíly disku. Bohužel se při procesu stalo nedopatření a resetoval se PC. Po načtení se provedla kontrola a oprava disku. Nyní je většina dat na disku požkozená. Když pustím určitou mp3, začne hrát úplně jiná třeba od půlky. Obrázky leze otevřít. Jen se chci zeptat, jestli je nějaká možnost soubory opravit? Zkoušel jsem progamy na obnovu dat, kde se soubory ukázaly jako smazaně, ale po obnově se chovaly úplně stejně zničené. Díky za reakce. Luboš

Je dobré že si popísal svoju skúsenosť ktorú si získal počas manipulácie s partíciami disku.

Je mnoho tebe podobných ktorí sa domnievajú že narábať s diskovými oddielmi je niečo podobné ako v textovom editore operácie ctrl+c, ctrl+v, ak sa pomýlim tak jednoducho ctrl+z.