Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejdou spustit internetová radia

ahoj mám windows vista home premium 32 bit po nainstalování service packu 2 mi nejdou spustit internetová radia přes media player ani v jednom prohlížeči (ie,ff,chrom).Dojde k ukončení prohlížeče s tím,že přestal pracovat. Jinak media player funguje normálně. Díky předem za rady.

Jsem na tom úplně stejně pouze s tím rozdílem, že mám visty home basic 64 bit. Flash player poslední verze, mozilla 4.0.1, ale problém jsem měl již i u předchozí verze 3. Reinstall mozilly, flash playeru či WMV pluginu nepomáhá :(