Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno vytvaranie spolocneho PDF cez tlacovy driver pre viacej tlacovych poziadaviek

Dobry den,

-neviem, ci sa da, (skusal som PDF creator a neslo mi spajat do spol. PDF)
vyrabat jeden PDF subor, ked si dam tlacit cez PDF driver do PDF suboru, tak kazda tlacova poziadavka vyrobi jeden samostatny PDF subor, co mi nevyhovuje.

-T.j. napr. chcem vyrobit jeden PDF manual subor z viacerych www odkazov

-T.j. chcem viacej tlacovych pozadaviek do jedneho PDF suboru. (da sa??)

alebo:

ak aj vyrobim viac PDF suborov, daju sa neskor lahko spojit do spolocneho PDF?

skuste poradit, nechcem mat manual v X pdf suboroch - please HELP.

vopred dik.

OK, tak som to skusal predtym,

pouzival som Suite602 free, alebo OpenOffice20, ale

v 602Suite to zle interpretoval z clipboardu a v OO20 zase chcel lozit na net po obrazky tak ze sa vzdy zasekol.

MS office nepouzivam.

takze ak poznate lepsie free editory, ktore nezmrsia clipboard prenos a nezasekavaju sa pri prenose pictures z netu, mozete poradit. dik moc vopred.

Word jsem uvedl jako příklad. Mám OO 1.5 a Celeron 700, neseká se.
Co si v prohlížeči dát "soubor-uložit jako" (tím se uloží stránka i s obrázky), a potom do OO dát pouze text a obrázky vložit "růčo" z toho uloženého, nebo v OO otevřít ten uložený soubor, který už není na internetu? Ty obrázky by se měly také načíst, ale ne z internetu, nýbrž už uložené na HDD.

skusil som ten postup s ulozenim na HDD (ulozit ako (text s obrazkami) => vznikol html subor a dir. s obrazkami. OK

potom som v OO otvoril ten html subor, ale ked som to chcel ulozit, tak tam ponuka len web formaty a nie (doc, rtf,..)

=> neviem, kde robim chybu, sorry...

OK, skusil som trochu iny postup a uz to ide, dik.

takze
1) z browsera som ulozil do - html s obrazkami

2) znova som v browseri otvoril ten off html ulozeny

3) cez clipboard do OO
a teraz uz OO nelozil na NET, takze sa nesekol
a nacital obrazku z OFF clipboardu

=> OK

diky moc, toto zafungovalo dobre,
pouzitelny postup, OK majte sa.