Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení dvou routeru

Dobrý den vím že se to tu probiralo už několikrat, ale presto se musím zeptat jelikož mi to proste nefunguje. Mam dva wifi routery z toho 1. wifi routr je airlive wl-1120ap. Na který přijímám otevřený internet přes wifi a svedený do pc pres kabel kde mam pak nastavený přímo IP, masku, bránu a dns. Místo do PC bych to ale chtěl prenést přes kabel do druhého routeru zcomax WA-2204A a výsílat přes wifi. Urcite to jde ale jen nevím jak na to. Předem děkuji

schovávat neveřejnou ip adresu 10.27.100.x je fak nápad :)
mělo by to tak fungovat. ten ovislink - do nastavení na 192.168.100.252 se dostaneš? (jen pro kontrolu jaký mód je tam nastaven)
zcomax WA-2204A: dostaneš se vůbec do jeho nastavení? 192.168.1.254 s maskou 255.255.255.0, tam by měl jít nastavit režim router, povolit dhcp.