Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak najít špatný díl

jak zjistím co v mém počítači nefunguje tak jak má ? je na to nejaky program ? myslím že mám spatný procesor ale nevím.. projevuje se to malým výkonem u her i lidi s o dost horším PC mají výkon lepší (grafickou kartu jsem zkousel menit a tou to neni ani pamětemi) děkuji za pomoc

Spíš to bude běžící spoustou věcí, které se spouští po spuštění. Mrkni ta to a povypínej zbytečnosti, které jen zbytečně zatěžují počítač. Dobrý na to je Starter. Zejména jsou zbytečné hlídače od Adobe, jestli nezměnili třeba středník v kódu od Adobe Reader.
Pak také prohlédni počítač v nouzovém režimu na spyware.
http://pc.poradna.net/a/view/380552-prohlednuti-po citace-na-skodnou-v-programu-superantispyware

může to být tou přeinstalací - špatná instalace ovladačů (chybí driver chipsetu mb)
může být sračkový chipset na základní desce (nevýkonný sis, nekompatibilní nforce, od všeho něco špatně via)
hw závady: pio režim disku, málo paměti, přehřívání -> podtaktování cpu
sw závady: spyware a zbytečnosti v paměti