Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava do 14 000Kč, zhodnocení.

Zdravím, s bratrem jsme vybrali tyto HW komponenty do nového PC.
Mělo by být převážně na hry, ale cenu 14 000Kč nehodlá přesáhnout, je to strop. Má širokoúhlé LCD 22" a OS WIN 7 Ultimate 64 bit.

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_0X350 10Z5M0111UL0111W7010QLH010W9V010U8201116S01

Je mi jasné, že např. CASE je pro někoho předražený a zbytečný, ale je to jeho výběr, já bych vás poprosil o zhodnocení kompatibility. A pokud bude mít někdo nápad co popřípadě vyměnit, nebo který produkt určitě nebrat.

Děkuji

Hmm.. zajimava alternativa zakladni desky s chipsetem 870. Jako GK urcite jak jsem psal, takze bych to videl na : http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 7K0BV4YR11EP

Jinak 500 GB je zoufale malo, stahuje dost filmy a dnesni hry maji nekrestanske naroky na misto na HDD, takze jako naproste minimum vidim 640 GB .

A hlavne je to pres 14 000 Kč a to je opravdu limitujici, to by pak mohl samozrejme prihodit stovku dve a pak tisic, ale to by mohl donekonecna.;-)

Nelíbí se mě

me taky ne.

navíc má pozice zdroje dole, to jest nepomáhá výměně vzduch

proc?
sam mam nove PC taky tak a teploty v pohode. Nasava vepredu dole a ohraty vzduch vypousti vzadu a nahore, jelikoz teplo stoupa vzhuru, tak je to dle me idealni i na otop mistnosti, pokud teda clovek zatezuje procesor. :-D
Zdroj ma obeh vzduchu oddeleny od zbytku - dalsi vyhoda.