Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přejmenování počitače

Dobrý den,

můžete mě poradit, jak mám přejmenovat Notebook používám operační systém Windows 7 Homo Premium.

Zde jsem to přejmenoval:
Ovládací panely \ Všechny položky Ovládacích panelů \ Systém

Pak jsem přejmenoval:
Ovládací panely \ Všechny položky Ovládacích panelů \ Uživatelské účty

ale nepřejmenovalo se mě to:
C \ users \ a starý název počítače.
(je tam další složka Věřejné.)

Můžete mě prosím poradit jak to přejmenovat i tam.

A ještě jsem se chtěl zeptat když dám složku pravým tlačítkem Vlastnosti zabezpečení
je tam několik skupin (8) jak to mám upravit aby tam bilo jedno. Pokud to jde.

Moc Vám děkuji za pomoc.

Homo Premium? Ty jsi objevil nový druh člověka? A v bedýnce od PC? :-D