Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zhasnutí monitoru

Zdravím...
nedávno se mi odporoučela grafika tak sem pořídil za 200 od kamaráda asus EAX1950pro (ATi)
Zapojil jsem jí do pc,připojil kabely od zdroje pro přidavné napájení (6-ti pin) připojím monitor zapnu pc ...
Přihlašovací obrazovka jede pořád po přihlášení mi to načte programy po spuštění (eset,CCC a dalsi ovladače) a zhruba za 5 minut se mi vypne monitor a ledka na monitoru bliká jako při vypnutém pc
Grafiku jsem opět vyndal sundal jsem chladič a zjistil jsem že pod chladičem chybí teplo vodivá pasta, tu jsem dokoupil dal jsem jí pod chladič zase zapojil a to samý ... po restartování to ani nezobrazilo nacitani systemu tak jsem to vypl přepojil na integrovanou grafickou kartu.. nevím co s tím .. Předem díky za odpověď Hacko.

zdroj mám 450W doporučenej pro 1950pro je 400 a grafiku jsem ještě neměl možnost vyzkoušet jinde ..
po menším zatížení je slyšet jak se ventilátor točí rychleji a pak spadne obraz ... nevim už co stim ...
zkusim teda na jinym pc ale nic neslibuju ...

Co s tím ....

Píšeš všetko možné len nie to najpodstatnejšie.

Po vložení novej grafiky si ako prvé mal bootovaž do núdzového režimu, odstrániť ovladače pôvodnej grafiky a nainstalovať ovladače novej grafiky. Restartovať.

Urobil si to ?