Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se zvukem

Zdravím všechny počítačové nestory,
obracím se na Vás s prosbou o vyřešení mého problému, jelikoš jako PCantitalent nepřicházím kobilce na kloub.

Nedopatřením jsem zmáčknul startovací čudlík a noťas se mi samozřejmě vypnul. Po několikátem pokusu startu nakonec vše naběhlo, ale od té doby nefunguje zvuk.Žádnej zvuk při nabíhání OS(XP),mp3, nebo u filmů na netu. Zkusil jsem dát bod obnovy,ale žádná změna. Pak jsem ještě vzal instalační CD, kde jsou "driversy", ale to taky nepomohlo. V liště, kde je normálně ikona ovládání zvuku,tak tam taky není. Ve správci zařízení se mi u ikony objevuje žlutý vykřičník (pro názornost přikládám obrázek-snad se zobrací). Mohl by mi někdo z Vás pomoci?
Předem Vám všem děkuji.

S pozdravem
Radek

No ve vlastnostech toho moc není jen "Toto zařízení nelsze spustit9(Kód 10)". To jsem taky zkoušel odinstalovat, pak jsem dal to tlacitko vyhledat změny, ale nějak jsem si nepomohl ... zřejmě něco dělám furt špatně.Je na netu někde odkaz jak by se mělo postupovat....myslím něco pro blbce,kde je krok za krokem.