Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký vybrat gamepad ?

Zdravím, přátelé. Vybírám si gamepad, na kterým bych si mohl kvalitně zahrát .Nejvíc bych ho využíval na FiFu. Narazil jsem na 2, který mě opravdu zaujaly. Je to tento >> http://www.alza.cz/saitek-ps1000-dual-analog-d1183 14.htm#popis a tento >> http://www.alza.cz/media-tech-judge-rf-d224911.htm ... který je podle vás lepší? U prvního je psáno, že je kompatibilní s Windows XP, XP64 a Windows Vista.. půjde na Win. 7 64bit? Díky za reakce a postřehy :-)

Hledáte-li kvalitu, nemůžu jinak než gamepady Logitech. Vím, že se opakuju, ale tyhle kousky jsou prověřený obrovským počtem profesionálních hráčů (Fifa, PES, Trackmania). Logitech to ví, a proto udělal "nové" modely, které jsou funčkně stejné jako ty staré, jen mají trochu jiný design a samozřejmě jsou dražší. Chcete-li vibrace, pak určitě Rumble. Bez vibrací F310. Někde se možná ještě budou válet na skladu starší modely Rumblepad a Dual Action. Jsou stejné jako tyto dva, jen levnější.

Pokud je to s kvalitou tak, jak říkáte, asi nemám o čem přemýšlet :-) .. ještě by mě zajímal váš názor ohledně gamepadů, které jsem vložil. Přecijen je tam taky 2 roky záruka a nejsem si jistý, jestli chci gamepad s kabelem. Jestli není náhodou bezdrát pro hraní lepší :-) Mockrát děkuji za váš čas.

Saitek je v oblasti hracích periferií dobrá značka, takže bych se ho úplně nebál. Ten druhý neznám a nevěřím mu. Kolega pode mnou dal odkaz na bezdrátový Logitech, ten je nejlepší, ale samozřejmě také dražší. Já se bezdrátovým věcem tak nějak vyhýbám, přijde mi to zbytečné investování navíc - ale to je čistě subjektivní.

Suhlasim s tym ze Logitech je najlepsia znacka gamepadov.

Nesuhlasim s tym ze stare su rovnake, Dual Action dopadol v testoch dost zle, Rumblepad mal plastove nekvalitne packy, jedna sa mi rozpadla, dokonca Rumblepad 2, aj ked je na tom konstrukcne velmi dobre, nepodporuje niektore nove hry a hlavne nema zadne plynove tlacidla.

Takze nove gamepady maju velmi dolezite funkcie a kompatibilitu pre nove hry, nepaci sa mi to, ale snad uz toto bude standard a nove gamepady vydrzia dlhsie pouzitelne.

Najvacsia istota je MS XBOX 360 pre PC, ale ten nema ziadne pogumovane casti, takze pri dlhom hrani to moze byt problem. Najviac sa mi pozdava F510 - ak zostala kvalitna konstrukcia a pribudla kompatibilita pre nove hry, to potvrdit nemozem, nemam s nim ziadne skusenosti, so vsetkymi ostatnymi ktore som spomenul ano. Mozno bude problem to umiestnenie lavej packy, pamatam sa ze pri Rumblepade 2 mi to vadilo, bola velmi blizko pravej.