Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní sestava

Ahoj
Myslíte si že je tato sestava dobrá pro hraní novějších her?
......Stavěl sem jí sám tak bych potřeboval nějak zhodnotit.
.
Procesor:Intel Core i7-950 socket:1366LGA cache:8MB
Grafická karta:Gigabyte ATI Radeon HD 6870 Overclock 1024MB DDR5 2xDVI a HDMI PCIE 2.1
Základní deska:Gigabyte X58-USB3,6xSATAII,6xDDR3,Gbe,RAID
Pamět:3xKingston 2GB DDR3
Pevný disk:640GB 7200RPM
Skříň:Evolve Thunder bez zdroje
Zdroj:Coolmaster Silent Pro active 500W modular PFC 2.3 13.5cm fan
A wokna 7 Home Premium 64-bit.

Díky za zhodnocení.

tak vypada to, ze problem s reklamaci byl jen omyl a ne naschval.

takze to reknu asi takhle, zadej do google: zakladni deska gigabyte piskani

a uvidis co ti toho vyjede, vesmes ty levnejsi desky, vylozenej high-end nad 7.000,- to nedela, podle me pouzivaji nekvalitni komponenty, takze bych desku od gigabyte nebral. Asus podobne problemy nema, MSI ano, ale v mensi mire.