Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Konfigurace - Co si myslíte, že rozjedu?

Co si myslíte, že rozjedu s grafikou 1 GB Ati Radeon HD 5570, 2 GB RAM a Intel Pentium 4 2.8 GHz...vím že ostatní ještě ujde ale procesor na nic, ale co si o tom myslíte vy?
Změna předmětu, původně: Konfigurace (LaKr) (Kráťa)

Word, Excel, Power Point, Opera, Skype, ICQ, Firefox, Open Office, Irfan View, PSPad, Starter, Filezilla, Avant Browser, Thunderbird, VLC Player, Windows Movie Maker, PhotomontVoice, Paint.Net, Avast, Superantispyware, Malování, Příkazový řádek...
A asi 1000 dalších.

Na to ze kamos ma tu stejnou grafiku i ramku jenom procesor ma i5 3.1 GHz 4 jádra...a rozjede na ni Assassins Creed Brotherhood na maximalni nebo třeba GTA IV kromě jednoho nastaveni ktere ma na 3. od konce, ale jinak taky na max...

Ano, rozjede. Ale když se podívám kolem sebe, tak mi je hned jasný jak. Onehdy jsem se ptal kamaráda, jak mu jde Mafia II na GT210 a fullHD. Prej OK, pak už tomu říkal jen hratelný a nakonec jsem to viděl- v testu 9FPS.
A GTA IV je kapitola sama pro sebe, touhle hrou prosím tě nic neporovnávej. Je strašně nenažraný na procesor, grafika stačí většinou slabší.

edit: Jinak i5 vs Pentium 4 dokážu porovnat. Sám mám i7 a Pentium 4. Rozíl mezi nima ja asi jako mezi nějakým osmiválcovym pětilitrem a tříválcem 1,2 z Fabie. Ten rozdíl je přece "jenom" v motoru, autorádio a navigaci máte stejnou- tak proč ti vždycky ujede?

Ale to ti kamarád s tim GTA 4 nalhal že, anebo jste to nastavení ani pořádně neviděli. Často někteří jedinci píší, jak jim GTA 4 maká na max. a divím se, že se nestydí to takhle veřejně plácat, jako by to jiní nemohli porovnat s jiným kompijůtrem. Vem si já mám i7-930, 6 GB ram 8-8-8-24, přetaktovanou geForce 460 1GB - 24 monitor a GTA 4, aby se OPRAVDU dalo hrát stále plynule si nemohu dovolit nastavit na max ve všech položkách. Ověřené to mám i u kamaráda, co má ještě lepší kompijůtr než já a taky to nenastaví na max. Proč máte někteří potřebu lhát, však je to jedno, stačí když ti ta hra pěkně běží a netřeba se chvástat nějakým max, který stejně málokdo opravdu může nastavit. To bys musel mít doma počítač tak aspoň za 50 tisíc bez monitoru.

Já si nekupuju žádnou novou sestavu...mám PC a do něj si pouze kupuju základní desku, RAM a grafiku. RAM 2 GB, základní desku Gygabite (rozepisovat není třeba) a grafiku stále nevím a na tu mi zbylo 2 300 Kč. Tak se tu jenom ptám jestli nevíte o nějaké slušné za tuto cennu.