Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Flash diskem

Prosím o radu ohledně flash disku - když ho dám do notebooku, neozve se ani signál, ani se nerozsvítí, ani přes ikonu Tento počítač ho nevidím. Zdá se, že nefunguje. Ale v dvd přehrávači jde. Chtěla bych vědět, jestli už je tedy odepsaný nebo se dá ještě nějak spustit.

Tak ked ostatne flashdisky v tom notebooku funguju tak je USB zapnuty. Strc tam tu flash ktora nefunguje a pravy klik na ikonu tentopocitac - spravovat. Tam klikni na spravca zariadeni, mas tam nieco s vykricnikom alebo otaznikom? Ak ano tak pravy klik vlastnosti jaku to pise chybu? Je tam nieco s cervenym krizikom? Ak ano tak pravy klik - povolit. Ak je tam vsetko OK tak klikni tam na sprava diskov, je tam uvedeny ten flashdisk? (scrollovat okno nadol). Ak tam je ma pridelene pismeno? Ak nie tak pravy klik pridelit pismeno.