Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s pamětí RAM

Dobrý den, mám problém s operační pamětí při hraní her. Když hraju hru tak jede hodinu (někdy více) bez problému a pak začne z ničeho nic velkým tempem stoupat vytížení strankovacího souboru a paměti RAM až se začne hra sekat nebo se vypne (vyskočí mi okénko nedostatek paměti). Zkoušel jsem preinstalovat OS, zvýšit kapacitu stránkovacího souboru nebo ho naopak uplně vypnout a nic nepomáhá. Má sestava : Procesor AMD Athlon 64 X2 6000+ , pamět 4Gb RAM DDR2, grafická karta GeForce 8600 GTS, 256Mb GDDR3 (128bit), operační systém Windows XP.
Vůbec netuším čím by to mohlo být, prosím o radu. Děkuji

ano, pravě že tam není nic co by tolik paměti využívalo a i po vypnutí hry zustane využití paměti skoro stejně velké jako se zapnutou hrou, pomůže potom jedině restart po něm se hodnoty vratí na normal, ale restartovat PC po každé pulhodině mě vytáčí :-)

A skontroluj to PC na viry, pravdepodobne je ze tu hru mas s nejakym zavirenym crackom. Nainstaluj Win nanovo (uplne nacisto = nova instalacia, nie opravna), spravne ovladace, a instaluj len oficialny legalny SW a nic ine.
Vypni/odinstaluj vsetky antiviraky a podobne programy ktore furt zbytocne bezia a sleduj ci sa to nejak zmeni.
Kontroluj teploty (speedfan alebo aj core temp)