Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s OS X na PC

Ahoj, potrebuji instrukce jak dostat OS X na muj PC. Pri zprovozneni je uplata jista (at uz domaci slivovice, nebo penezni). Vlastnim tuto konfiguraci -
Procesor: AMD Athlon 64 3000+
Graficka karta: nVidia GeForce 7600 GT
Zakladni deska: ASUS A8N5X
Prosim, piste sem nebo na mail Petr.admin@seznam.cz
Dekuji za ochotu a cas :)

ja myslim, ze ty nemas stejny problem, ty jsi totiz jediny, kdo takovou hloupost resi. Nebo vas je na jednom IP vic? :-D

tady si to projdi, mas tam hardware compatibility list, takze muzes zkontrolovat, zda mas v PC vsechny soucasti s Mac OS X kompatibilni. Jestli ne, tak na rozjeti OS X na svem PC zapomen.

Dalsi moznost je rozjet Mac OS X virtualizovane, pry to VirtualBox podporuje, nicmene mas este ke vsemu dost slaby pocitac, procesor je uz dost zastaraly, tak bych rekl, ze to pravdepodobne nepojede nebo nepojede tak, aby se to dalo prakticky pouzivat, zkusit to ale muzes.

originál mac os nepodporuje amd procesory vôbec,na bežných konzumných doskách nieje plnohodnotné sprevádzkovanie originálneho mac os kvôli hardwarovým odlišnostiam možné takisto,nieje to len licenciou,ktorá nepripúšťa použitie mac os na non-apple hardwari,na bežnom pc sa dajú spojazdniť rôzne pseudo-mac os klony,ktoré sú prispôsobené z rôznych bsd/darwin distribúcií,originál mac os nefunguje plnohodnotne....pokial by to niekoho zaujímalo,podporované procesory sú intel,powerPC,sieťové /wifi karty len broadcom/marvell/atheros,koreňové usb radiče len SMSC kontroléry,zvukový subsystém vychádzajúci z Lynx/Apogee/Xilinx čipov-žiadnyintegrovaný realtek AC'97 a spol často prítomný na bežných zákl.doskách pre pc,zákl.doska musí mať plnohodnotný EFI/uEFI bios namiesto bežného pc biosu atď...ovládače na podporované systémové komponenty ako čipset zákl.dosky,zvukový subsystém,usb/firewire/integrovaný bluetooth/integrované wifi sú súčasťou systému,neinštalujú sa osobitne a niesu k dispozícii ako samostatný download,samostatne sa dodávajú len ovládače pre podporované prídavné komponenty,ktoré boli dokúpené osobitne a neboli súčasťou kompletnej zostavy pri kúpe/ako tablety,rôzne usb-firewire-bt externé zariadenia a la tv karty,externé zvukovky,tlačiarne,zálohovacie zariadenia,midi kontroléry,hw mega-RAID/giga-RAID prídavné radiče ap./