Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem propojení dvou notebooků

:-)Prosím o radu jak propojit dva notebooky jeden je plně funkční, u druhého nefunguje displej. Naivně jsem se domnívala že po propojení hdmi kabelem se mi ten bez displeje nějak přihlásí ale to ne. Oba mají bluetooth, na funkčním displeji druhý počítač vidím ale nevím jak zadat kód......jestli někdo nevíte jak to udělat aniž bych musela shánět někoho kdo by mi půjčil monitor. V obou počítačích jsou win 7 a oba mohu připojit routerem akorát ten bez displeje ........no zkrátka nevím.

A nejaku modernejsiu TV s HDMI vstupom nemas?

Ked do toho pokazeneho displaya zasvietis baterkou spredu, vidis aspon obrysy nejakych okien alebo plochy windows?

Treba skusit aj na tom pokazenom notebooku klavesy na prepinanie displaya (Fn+neco vid navod) alebo na zvysenie jasu (Fn+neco vid navod)

U bluetooth musis klikat na oboch. V jednom das ze cakat na subvor, a v druhom musis potom zadat ze poslat subor, a nalistovat ten subor.
Alebo druha moznost je vytvorit BT siet, ale to musis naklikat tusim tiez na oboch - na jednom vytvorit kluc a na druhom ten kluc zadat, alebo tak nejak. Takze bez monitora asi tazko (moj nazor)

Ano mozes to prepojit pomocou LAN (cez router) alebo pomocou bluetooth (to ale neodporucam je to komplikovane a pomale).
Ale potrebujes vidiet aj obraz druheho monitora. Aspon aby si povolil zdielanie celeho disku cez LAN.
Ak mas v tom pokazenom notebooku povolene pripajanie sa na vzdialenu plochu (standardne to je povolene) tak mozes skusit sa pripojit na vzdialenu plochu
http://www.ovsem.net/windows-xp/vzdalena-plocha-ve -windows-xp/
Nie som si isty ci bude treba potvrdit nejake vyskakovacie okno na tom nefunkcnom notebooku, ak ano tak to budes musiet naslepo (sipkami a medzernikom apod).