Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s Patchovanim

Mam Problem nejde mi v Pc nic napatchopvat ani hru ani program a nejde mi ani microsoft explorer a neni to branou firewal mozno mam v PC nieco vipnute alebo blokovane potrebujem poradit diki moc

Tak si vypni vsetky dodatocne antiviraky a dodatocne firewally ktore si tam instaloval, a nastav si spravne v ovladacich paneloch windows firewall (povolit danemu programu ist na internet).
Na internet predpokladam pripojeny si ked klikas na tie aktualizacie. (pre buducnost nenazyvaj to "patchovanie", ale "aktualizacia", aby ta ludia pochopili ptz je v tom mierna odlisnost)