Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno upgradování windows

ahoj,prosím na notebooku asus mám visty,servis pack 1.Když kliknu pravým na tento počítač,mám tam upgradovat systém windows vista.Mohu to udělat bez obav?Všechno nastavení,programy apod. zůstane beze změn?Jak dlouho to trvá?Díky M.
Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou operační systém. (karel)

Osobne sa mi zda ze tam nic take neni ale nemam tu teraz visty.
Ak tym myslia fakt upgrade, tak to neni zadarmo takze delat mozes co chces ale hodi ta to asi len na web kde ti napise ze mozes si ist kupit nejake ine visty za 3tisic :)
Ak tym myslia update tak to nemusis robit ked mas zapnute autopudate.

P.S> samozrejme ked tam kliknes tak ti vsetko ostane tak jak mas, keby to chcelo nieco mazat tak by ti to jasne napisal aj s vykricnikom a ziadal minimalne 2x potrrvdenie ze ci to fakt chces. Ale v pravom kliku na tentopocitac urcite neni ziadna funkcia ktora by nieco mazala.

ahoj,tak je to opravdu jen reklama na upgrade win 7 :-) Ale aktualizace mi našly,že mohu stáhnout service pack 2,ale zkoušel jsem to několikrát,ale pokaždé mi to napíše,že se aktualizace nepovedla.Odkuď to mohu stáhnout?Nebo to není třeba?Co tím získám?Lepší ochranu,stabilitu apod?Nebo to mám nechat na servis pack 1?