Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna hostingu, zmizení emailu v Outlook, IMAP

Změnil jsem hosting a poštu stahoval přes IMAP. V Outlooku staré emaily nevidím, pouze pár nových, co dnes přišly. Soubor pst pro tento účet má kolem 340 MB, z toho soudím, že zprávy nejsou smazané, ale jen nějak skryté.

Ví někdo, co musím udělat, abych měl přístup k emailům, které jsem měl v Outlooku, ale díky nastavení na nový hosting zmizely?

A stahoval si postu do pocitace? IMAP byva nastaven tak, ze neuchovava lokalni kopie.

Pokud nebyly ukladany lokalne, tak jedinou moznosti je asi zkusit pozadat predchoziho poskytovatele, jestli ten mailbox jeste nesmazal, pripadne jestli nema zalohu.

Je to divne, pockej na nekoho dalsiho z radcu, jestli neporadi jak zobrazit co je v tom souboru.