Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Skype: jméno a heslo nebylo ropoznáno

Google selhal, zkusím Poradnu. :-)

Situace: notebook s nainstalovanými Windows 7 Professional, 64bit, SP1
Po minulé aktualizaci Skype se odmítá přihlásit s hláškou "Vaše Skype jméno a heslo nebylo rozpoznáno. Prosím, zkontrolujte je a opakujte přihlášení".
Co nepomohlo: odinstalace antiviru, vypnutí Firewallu, instalace starší verze Skype, přihlášení pod jiným Skype účtem, kompletní odinstalace Skype a vymazání všech stop (z registrů i disku) a jeho nová instalace, instalace Service Packu 1 do Windows.
Na druhém notebooku - stejná verze Skype, stejné jméno i heslo, je vše OK, rozdíl je jen v tom, že na tom druhém jsou Visty.
Nějaké nápady před reinstalací Windows? ;-)
Díky!

Asi ti neporadim, ale mel jsem stejny problem na w7 64. Pomohla odinstalace Skype, rucni smazani zbytku z Appdata, progr. files a registru. Pred instalaci noveho (v tu dobu posledniho Skype), jsem mazal i prefetch nebo jak se to jmenovalo, tempy a po restartu pc sla ta nova verze nainstalovat i prihlasit (kdyz jsem puvodne nerestartoval, tak to neslo). Tehdy jsem ale nemel SP1 a nepamatuju se, u jake verze Skype mne to udelalo. Byla to minimalne 4.x a mozna uz 5.x Mozna´s jen zapomnel nekde smaznout nejakou blbost.