Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalacka WIN7 nenajde RAID

Zdravim, na cerstvo poskladanej zostave (PC1 v profile) mi pri instalacii Windows7 nenajde instalacny program ani jedno RAID pole??? Co s tym??? Pomohli by dajake ovladace, lebo je tam taka moznost??? Prosim o radu, lebo nemam cas nad tym sediet a skusat co by pomohlo.

No ja som si stiahol ovladace z instalacneho CD na USB, lebo tie iste som nasiel na nete. A proste ten instalacny program WIN7 mi tie x64 nezobral, tak som skusil x86 a tie mi nainstaloval. Musim vsak podotknut, ze mi to aj tak blbne a asi to budem musiet aj tak nanovo preinstalovat. A asi budem musiet zapojit tie SSD na SATA3GB a tie WD na SATA6GB, lebo fakt to nejde koser.