Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový hardware

Ahoj mám notebook MSI CX620 http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051450 81000000YWW a chtěl jsem se zeptat co v něm pujde vyměnit (jestli vubec něco) .Chtěl bych vědět jestli jde vyměni CPU (popř. Přetakt), RAM, Zakládní deska(Asi težko), Zdroj(Taky asi težko), Grafická karta (to moc asi taky, protože tam mám 2 viz. ImgW.ashx přepína se to vedle spouštěcího tlačítka..
Má to slabý procesor a myslím že za chvilku bude nedostačující..

Tam toho moc nevyměníš a neodpustím si napsat, že nejlepší na hraní her si je koupit notebook :D Na hraní her zbytečně vyhozené prachy, mám stolní PC a na té samé sestavě jedu přes 2 roky a zatím jsem ještě nemusel nic měnit. Netvrdím, že mi jede všechno na full ale v pohodě hraju.