Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP 625 - záloha recovery oddílu.

Dobrý den. I díky Mifovi se stala přítelkyně šťastnou majitelkou notebooku HP 625. Je to prima noťas, za dobrou cenu.
Řeším problém jak provést zálohu předinstalovaného systému pro případ nějakého problému s diskem. V utilitách HP na disku nic takového není, nebo jsem nenašel. Mohl by pomoci Acronis, ale chtěl jsem vytvořit jen DVD s W7. Můžete mi poradit? Děkuji předem za ochotu.

Ty tam nemáš HP Recovery Manager ? Nie že by to bol nejako extra inteligentný software, no funguje a HP ho dáva na každý svoj notebook. Ak ho tam nemáš, potom zrejme nemáš OEM W7 .... otázka na predajcu eventuálne by sa patrila, co to sa s ním stalo cestou k tebe.

Ked tam nemas utilitu od HP na to, tak bud ta bitova kopie systemu si urob zalohu pomocou DriveImgeXML (k tomu si vytvoris bootovatelne BartPE CD pre pripad problemu) alebo Acronis ak mas na neho peniaze :), a vypalit tu zalohu na DVD alebo dat na externy disk apod.